У Чернівцях прокурори Окружної прокуратури домоглися виконання рішення Господарського суду області — недобросовісний орендар звільнив нежитлове приміщення площею 103,7 кв. м на вулиці Руській, яке належить громаді міста.
Як повідомили в обласній прокуратурі, громадянин орендував це приміщення з квітня 2022 року, однак систематично не сплачував орендну плату. Через невиконання фінансових зобов’язань міська рада розірвала договір в односторонньому порядку.
Перегляньте також:
- Співали «гімн СВО» і називали окупантів героями: двох жителів Чернівців відправили за ґрати
- На Буковині судитимуть 26-річного водія мотоцикла за ДТП у стані сп’яніння з потерпілою
Попри це, орендар відмовився звільняти комунальне майно. Тож прокурори звернулися до суду, який у червні цього року повністю підтримав позицію прокуратури.
Наразі рішення суду виконано — приміщення повернуто у власність громади Чернівців.