У Чернівцях встановлять ще дві камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Їх планують розмістити на вулицях Хотинській та Січових Стрільців.
Про це стало відомо із засідання виконавчого комітету міської ради.
Перегляньте також:
- На Буковині водій Nissan перевищив швидкість і попався патрульним п’яним за кермом
- Патрульні зафіксували 14 431 випадок перевищення швидкості на дорогах Чернівецької області
Камери встановлять на вулиці Хотинській поблизу будинку № 4 та на вулиці Січових Стрільців поблизу будинку № 6.
Як повідомили у пресслужбі Патрульної поліції області, ці ділянки є аварійно небезпечними. Камери планують встановити, щоб зменшити кількість аварій та підвищити безпеку. Коли саме вони запрацюють — поки невідомо. Їх встановлять після погодження всіх схем та технічних рішень.