У Чернівцях керівники департаментів, начальники управлінь та відділів міськради прозвітують про свою діяльність у січні та лютому 2018 року, – пише Молодий буковинець.
Відповідне розпорядження про публічне звітування посадовців мерії видав міський голова Олексій Каспрук.
Перегляньте також:
- У частині вулиць у Чернівцях тимчасово призупинять водопостачання через ремонтні роботи
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську
У ньому зазначається, що публічні звіти відбуватимуться із застосуванням мультимедійних презентацій, а проходитимуть вони у приміщенні міськради.
Відповідно до графіку, публічні звітування проходитимуть упродовж січня та лютого 2018 року.