Депутат Чернівецької міської ради Ромео Скрипа пояснив, що не купував 63 квартири, зазначені в його декларації. Їх побудувала компанія, якою він володіє разом із батьками, передає Укрінформ.
Для введення будинку в експлуатацію його оформили на прізвище забудовника, повідомив Скрипа на своїй сторінці у Facebook.
Перегляньте також:
- У лікарні в Чернівцях сталася пожежа: пацієнтів і персонал евакуювали
- У Чернівцях нарахували 35 зсувонебезпечних ділянок: вісім із них — активні
«Хотів би прокоментувати інформацію, яка сьогодні поширювалась в деяких місцевих і всеукраїнських засобах масової інформації. Стосовно нерухомості, що перебуває у моїй власності, хочу відзначити, що з 2003 року я разом з батьком займаємось будівельним бізнесом. Крім того, що будуємо житло для людей, ми створюємо робочі місця, регулярно сплачуємо податки».
Також депутат спростував інформацію щодо автомобіля, подарованого дружині.
«Стосовно автомобіля – він був символічно проданий моїй дружині її ж батьком. Тому поширена інформація є некоректною, а звинувачення – безпідставними».
Нагадаємо, hесурс bihus.info оприлюднив результати дослідження купівлі нерухомості держслужбовцями у році, що минає. Роман Скрипа, за інформацією журналістів, за один день придбав 32 квартири.
За матеріалами https://weche.info