Аеропорт «Чернівці» звітував про збільшення пасажиропотоку в 3,5 раза у 2017 році. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час публічного звіту Голови Державної авіаційної служби України Олександра Більчука.
Міністр інфраструктури озвучив плани Міністерства щодо дерегуляції регіональних аеропортів.
Перегляньте також:
- На Буковині ексначальнику відділу податкової повідомили про підозру: бюджет недоотримав понад 1,8 млн грн
- У Чернівцях викрили незаконне підключення до газу: збитки оцінюють щонайменше у 87,5 млн грн
«Я сподіваюсь, що в першому півріччі цього року буде прийнята Постанова Кабінету Міністрів, яка дасть можливість кожному регіональному аеропорту, а це фактично всі, окрім аеропорту «Бориспіль», самостійно вести свою бізнес та фінансову політику. Не держава в особі Міністерства інфраструктури буде визначати, які тарифи та умови встановлювати, а кожен аеропорт самостійно», – сказав Володимир Омелян.
За матеріалами che.tvoemisto.tv