Інспекція з благоустрою у місті Чернівці проводить роз’яснення щодо поведінки людей на природі під час пікніків.
Зазвичай, на травневі свята чернівчани ідуть відпочивати у парки на пікніки, тому, щоб не допустити накопичення сміття у природній зоні міста, працівники Інспекції проводять профілактичні бесіди з мешканцями.
Перегляньте також:
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську
- На Буковині рятувальники ліквідували пожежу в господарській будівлі
«Інспекція з благоустрою спільно з Патрульною поліцією провели превентивну роботу з жителями міста , щодо своєчасного прибирання сміття після відпочинку в парках Чернівців», – написав на своїй сторінці у ФБ начальник Інспекції з благоустрою міста Чернівці Сергій Обшанський.
За матеріалами https://www.0372.ua