У Чернівцях 11 липня бакалаври здавали ЗНО з іноземної мови на здобуваття ступення “магістра”.
Про це повідомила кореспонденту завідувач відділу тестових технологій та групи моніторингу ЗНО в Чернівецькій області Любов Якименко.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять полеглих воїнів 82-ї Буковинської десантно-штурмової бригади
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
“У місті працювало п’ять пунктів для здачі ЗНО: у школах №2, 24, 27, гімназії №4 та ліцеї №4. Всього зареєструвалося 945 бакалаврів, з них: на англійську мову 875 учасників (з’явилося – 78,7%), на французьку – 44 (з’явилося – 75%), на німецьку – 104 (з’явилося – 80,8%), а на іспанську – 1 учасник (з’явилося – 100%)”, – говорить вона.
За словами Любові Якименко, бакалаври вперше здавали тести з іноземної мови. “Здавали всі спеціальності, крім “Філології”. На жаль, в однієї випускниці ми вилучили мобільний телефон, який вона заховала під партою”.