Чернівчани обурені поведінкою чиновників, котрі зривають роботу мерії. Люди вимагають звільнити посадовців, котрі пішли у довготривалі відпустки після припинення повноважень Олексія Каспрука. Таку електронну петицію зареєстрували на сайті міської ради.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть учасників міжнародного шахрайського кол-центру, який ошукав громадян Казахстану на понад 30 млн грн
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн