Продан розповів про кадрові зміни у Чернівецькій міській раді (Відео)

22.09.2018 13:15   Джерело: Факти Чернівці
Опубліковано : Буковинський Новинар

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, який після припинення повноважень мера Олексія Каспрука виконує обов’язки міського голови, розповів про деякі кадрові зміни та найближчі перспективи.

Зокрема, в.о. мера повідомив, що заяву на звільнення написав Ярослав Городенський з посади директора департаменту земельних відносин. Віталія Гавриша, якого нещодавно, за підсумками конкурсу, призначили директором департаменту ЖКГ, Василь Продан, за його словами, хотів би бачити керівником департаменту економіки. А управляти департаментом ЖКГ можуть призначити Володимира Бешлея, який входить до кадрового резерву. Або, якщо він не погодиться очолити цей департамент, оголосять новий конкурс.

Також  Василь Сафронович проанонсував можливе звільнення «головного освітянина міста» Сергія Мартинюка, який після усунення Каспрука з посади мера пішов у максимально можливу відпустку, зазначивши, що повернеться на роботу разом з мером…

На даний час екс-мер Олексій Каспрук, звісно, критикує кадрові кроки та наміри Василя Продана.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Факти Чернівці