Іван Мунтян привітав єврейську громаду Буковини зі святами

22.09.2018 17:15   Джерело: buknews
Опубліковано : Буковинський Новинар

20 вересня, у Центральному палаці культури столиці Буковини представники єврейської громади нашого краю зібралися з нагоди знаменних для іудейського народу свят Рош ха-Шана, Йом Кіпур та Суккот. Привітав учасників святкового зібрання голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Єврейська громада у всі часи відігравала важливу роль у житті нашого краю та зробила чималий внесок у його соціально-економічний, культурний та духовний розвиток. Користуючись святковою нагодою, хочу подякувати представникам громади за щире прагнення зробити наш чудовий край ще кращим. Бажаю, аби у ці святкові дні у всіх єврейських родинах панували мир, злагода та радість», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до присутніх.

Представникам громади, які зробили найбільше для її розвитку та популяризації єврейської культури і звичаїв на Буковині, Іван Мунтян вручив Подяки Чернівецької обласної ради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: buknews