З нагоди Дня працівника соціальної сфери в сесійній залі міської ради відзначили представників цієї важливої і потрібної професії.
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан привітав з професійним святом працівників соціальної сфери, відзначив велику потребу мешкаців міста в їх роботі, допомозі та сприянні у вирішенні різноманітних проблем. Квіти, грамоти та грошові винагороди отримали соціальні працівники від міської ради і від голови профспілки соціальних працівників Олександра Охримовського.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
За матеріалами прес-служби Чернівецької міської ради.