На Буковині сформують новий склад Громадської ради

24.10.2019 19:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації, яка утворена відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 2 жовтня 2019 року №936‑р «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації» запрошує до участі у зборах усі інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднань, засоби масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку).

До складу громадської ради при обласній державній адміністрації можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менше шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проєкт тощо на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Приймання заяв для участі в установчих зборах розпочинається з 23 жовтня 2019 року та припиняється22 листопада 2019 року о 16.00 год.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації планується провести 12 грудня 2019 року о 16.00 у приміщенні облдержадміністрації за адресою: м.Чернівці,вул.М.Грушевського, 1 каб.418. (у разі зміни дати проведення установчих зборів  інформація буде оприлюдненаДОДАТКОВО).

Для участі в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації необхідно  подати до 25 листопада 2019 року Ініціативній групі заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (приклад заяви додається).

 До заяви обов’язково додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;

відомості про місцеперебування та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді на e-mail:buc_uvp@ukr.net.

За матеріалами ЧОДА

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews