Територію колишнього міського протитуберкульозного диспансеру продадуть на аукціоні.
Медустанову закрили понад два роки тому. Відтоді приміщення почали занепадати, а безхатьки облаштували там нічліг. Відтак аби комплекс будівель на вулиці Максимовича не простоював, його вирішили продати. Нині територію передали на баланс департаменту житлово-комунального господарства. Детальніше дивіться в сюжеті “Чернівецького променя”.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі