ЄС надасть Україні 26 млн євро для розвитку сільського господарства та фермерства

30.01.2020 21:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Угода дозволить Україні залучити допомогу Європейського Союзу для створення більш інклюзивного та конкурентоспроможного аграрного сектору, орієнтованого на розвиток малих і середніх фермерських господарств та підприємств.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, перебуваючи у Брюсселі у складі урядової делегації, підписав Угоду між Урядом України та Європейською Комісією про фінансування програми “Підтримка ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні”.

З боку Європейської комісії Угоду підписали Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Олівер Варгеї та керівник Групи підтримки України в Європейській комісії Пітер Вагнер.

Загальний внесок ЄС в рамках Угоди складає 26 млн євро.

Допомога ЄС буде спрямована на:
- об'єднання державного земельного кадастру та державного реєстру речових прав, реформи установ та системи землекористування;
- проведення реформ у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій;
- забезпечення доступу малих фермерських господарств до фінансування шляхом запровадження грантових програм.

Угоду підписали в межах Шостого засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

Джерело: Урядовий портал https://www.kmu.gov.ua/news/yes-nadast-ukrayini-26-mln-yevro-dlya-rozvitku-silskogo-gospodarstva-ta-fermerstva

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews