Владці розповіли як відбуватиметься навчання у школах Буковини

Опубліковано:
29 Серпня, 2020 о 05:14
Владці розповіли як відбуватиметься навчання у школах Буковини
Фото з мережі Інтернет

Новоселицький, Глибоцький та Вижницький район потрапили до червоної зони.н

Вчора на брифінгу “Про початок навчального року в умовах епідемії коронавірусу” заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко повідомила, як відбуватиметься навчання.



День знань відбудеться, але у тих територіальних одиницях, які перебувають у червоній зоні, це м. Чернівці, Заставнівський, Кіцманський райони, а також від 31 серпня добавились такі території як Новоселицький, Глибоцький та Вижницький райони, навчання у цих закладах освіти розпочнеться за дистанційною формою навчання, про це повідомляє Ірина Ісопенко.

Решта заклади навчатимуться за очною формою навчання.

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації запевняє, що всі заклади навчання на даний момент готові до початку навчального року, адже наявні всі інструменти, які дозволять створити безпечні умови у закладах освіти.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #коронавірус школи червона зона, #навчання карантин, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам
13:23, 30 Серпня, 2025

“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам

Блоги

ТОП новини Буковини: