У Чернівецькій області не вистачає близько пів сотні лікарів та кілька десятків медсестер

30.10.2020 09:26   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Потреба у лікарях та медичних сестрах, які необхідні для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

У Чернівецькій області у комунальних закладах охорони здоров’я не вистачає 47 лікарів та 30 медичних сестер, з них для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 не вистачає 5 лікарів та 3 медичні сестри, про це повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА у відповіді на інформаційний запит УНН.
 
Станом на 23 жовтня згідно з наданою інформацією керівників комунальних закладів охорони здоров’я Чернівецької області, не доукомплектовано 47 штатних посад лікарів та 30 посад медичних сестер.
 
Потреба у лікарях та медичних сестрах, які необхідні для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, є у КНП "Глибоцька районна лікарня" — потреба у лікарі-інфекціоністі, у КНП "Сокирянська районна лікарня" — потреба у 2-х лікарях (терапевт та анестезіолог) та в КНП "Міська лікарня № 1" міста Чернівці — є потреба у двох лікарях (терапевт, хірург) та трьох медичних сестрах, — сказано у відповіді на запит.
Нагадаємо, майже кожного дня на Буковині фіксується новий антирекорд щодо кількості нових випадків захворювання на COVID-19. 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews