Влада закликає представників релігійних громад Буковини дотримуватися безпеки під час великодніх богослужінь

22.04.2021 12:38   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Провести великодні служби у храмах із відкритими дверима, закликати парафіян бути у масках та приходити не всією родиною, а делегувати із кошиком до церкви когось одного.

Із таким проханням голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук звернувся до представників релігійних громад Буковини.

– Поряд із голосом влади та експертів, важливим для людей у громадах є слово, яке вони чують у храмі. На основі цієї інформації вони ухвалюватимуть рішення та моделюватимуть свою поведінку. Тож маємо закликати буковинців дотримуватися під час свят заходів безпеки, – пояснив Сергій Осачук.

Він також наголосив, що про заборону проведення богослужінь та обмеження доступу до храмів в області не йдеться. Проте людей просять мінімізувати фізичні контакти під час перебування у церкві, бути свідомими і обачними.

Своєю чергою, заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації закликала святих отців спонукати буковинців вакцинуватися від COVID-19.

– Вакцинація – інструмент, який дозволить перейти нам до нормального життя. Маємо можливість щеплювати буковинців трьома вакцинами, вони є абсолютно безпечними, жодних побічних дій від цих препаратів в обласні не зафіксовано, – зазначила Наталія Гусак.

Крім того, начальник Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Чернівецькій області Святослав Кішлар розповів, як організувати богослужіння із дотриманням карантинних вимог.

– Згідно із постановою Уряду, у приміщенні може перебувати одна людина на 4 квадратних метри, тож слід наперед розрахувати, скільки вірян вмістить церква. Що ж до території біля храму, то тут людям треба дотримуватися дистанції у 1,5 метра, – сказав правоохоронець.

За його словами, великодні богослужіння цьогоріч відбудуться у більш як 540 культових спорудах Буковини.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews