Жодного летального випадку та мінімальна кількість нових: COVID-19 на Буковині

Опубліковано:
5 Липня, 2021 о 08:24
Жодного летального випадку та мінімальна кількість нових: COVID-19 на Буковині
Фото з мережі Інтернет

Загалом, кількість інфікованих осіб в області від першого встановленого випадку – 79965.

За добу 4 липня у Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася на 2 осіб. Загалом, лабораторний центр дослідив 285 ПЛР-зразків та 78 експрес-тестів.
 
Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 



Загалом, кількість інфікованих осіб в області від першого встановленого випадку – 79965. Також, стало відомо, що ще 26 буковинців одужало від COVID-19.  

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #коронавірус статистика нові випадки, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Знести чи ремонтувати: в якому стані чернівецькі хрущовки, яким понад 60 років
09:48, 2 Липня, 2025

Знести чи ремонтувати: в якому стані чернівецькі хрущовки, яким понад 60 років

Блоги

ТОП новини Буковини: