Кіцманський стадіон стане майданчиком для змагань високого рівня (ФОТО, ВІДЕО)

19.11.2021 00:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Стадіон у Кіцмані перетворюють на потужну спортивну арену, котра зможе приймати міжнародні змагання з легкої атлетики.Тут оновлюють футбольне поле, бігові доріжки, трибуну, роздягалки та іншу інфраструктуру. 

Читайте також

Хто реконструює стадіон «Буковина» - визначать на конкурсі

Раніше  поле тут мало суттєвий нахил, тож за допомогою техніки його вирівняли, засипали чорноземом та засіяли травою. Що ж до бігових доріжок, то їх зроблять із поліуретанового покриття, відповідно до стандартів ІААФ – Міжнародної федерації легкої атлетики. Це дозволить стадіону отримати сертифікацію від цієї організації, і стати майданчиком для змагань відповідного рівня.

За словами начальника Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Івана Гешка, котрий є чемпіоном Європи та світу з бігу і учасником Олімпійських ігор, він свого часу багато тренувався на стадіоні у Кіцмані. Доріжки тут були зі шматків резини, між якими траплялися проміжки.

«Коли біг у професійному шипованому взутті, нога часто потрапляла у ці нерівності. У кращому разі це збиває з темпу, у гіршому – можна отримати травму», – пояснює Іван Гешко

Тож після оновлення легкоатлети матимуть змогу бігати рівненькими доріжками на усі дистанції – від 100 до 10 тисяч метрів.

Сертифікація ІААФ дає стадіону іще одну опцію – тут будуть підвищувати кваліфікацію тренери, а спортсмени зможуть виконувати нормативи та отримувати звання. Нині, аби, скажімо, підтвердити звання майстра спорту, буковинцям доводиться їздити до інших областей.

Нині реконструкція арени у Кіцмані – на фінальному етапі, усі роботи на об’єкті планують завершити до кінця 2021 року.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews