Роман Клічук переміг би на виборах міського голови, якби вони проходили цієї неділі

08.12.2021 14:45   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Чернівецький міський голова Роман Клічук переміг би на виборах, якби вони відбулися найближчої неділі. Про це свідчать результати опитування громадської думки мешканців Чернівців щодо ситуації в місті, проведеного компанією PGR Consulting Croup LLC з 27 листопада по 4 грудня.

 

26% з усіх опитаних підтримали би на виборах мера кандидатуру Романа Клічука. 15% чернівчан віддали би перевагу на виборах його опоненту Віталію Михайлішину.

Водночас дев’ять відсотків опитаних мешканців міста проголосували б на виборах за колишнього міського голову Олексія Каспрука, а 3% – за чинного голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

Колишній багаторічний мер Чернівців Микола Федорук, згідно з даними опитування, набрав би 1% підтримки чернівчан.

Метод опитування – особисті інтерв’ю вдома у респондента з використанням планшетів (CAPI). Цільова аудиторія – повнолітні мешканці Чернівців. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) для міста Чернівців за статтю та віком. Кількість опитаних – 1043 респонденти, гранична похибка – 3,1%.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews