Голова Селятинської громади Валерій Полянчук на своїй сторінці у Facebook сьогодні вранці опублікував світлину із зображенням термометра, який показує температуру -33 градуси.
Також він долучив до допису гарні фото засніжених гір.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця
“Давно так не було, але зато файно”, – написав він.