Департамент урбаністики та архітектури спільно з управлінням порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради продовжує очищення міста від незаконних рекламних конструкцій.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять полеглих воїнів 82-ї Буковинської десантно-штурмової бригади
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
Сьогодні працівники МКП “Реклама” демонтували старі сіті-лайти на вулиці В. Комарова.
Усіх, хто схвалює наведення порядку в місті й, побачивши рекламну конструкцію неналежного вигляду, хоче допомогти зробити місто охайнішим, міська рада запрошує до співпраці.