Ковід-лікарні Чернівців заповнені хворими на 29,1%

Опубліковано:
22 Лютого, 2022 о 10:02
Ковід-лікарні Чернівців заповнені хворими на 29,1%
Коронавірус. Фото з мережі Інтернет
У міських лікарнях розгорнуто 440 ліжок для хворих на коронавірус. Вони заповнені на 29,1% (128 хворих). На ліжках інтенсивної терапії – 22 пацієнти.
 
У корпусі 1 Центральної міської клінічної лікарні розгорнуто 80 ковід-ліжок. Станом на ранок 22 лютого тут лікується 28 пацієнтів (35%), 27 з них – на дотації кисню. За минулу добу хворі не поступали.
 
У корпусі 2 Центральної міської клінічної лікарні розгорнуто 160 ліжок для прийому хворих на коронавірус. Там лікується 54 хворих (33,8%), 45 з них – на кисневій дотації. За минулу добу поступило 10 хворих.
 
У міській лікарні №4 розгорнуто 80 ковід-ліжок. Наразі тут лікується 42 пацієнти (56,5%), 38 з них – на кисневій дотації. За минулу добу поступило 3 хворих.
 
У міській дитячій клінічній лікарні Чернівців розгорнуто 120 ковід-ліжок. Наразі тут лікується 4 пацієнти (3,3%). За минулу добу хворі не поступали.
 
Зі 128 хворих на COVID-19, які лікуються у міських лікарнях, лише 1 особа – вакцинована.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #госпіталізація, #лікування, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: