Працівники МіськШЕПу вийшли у вихідний день на роботу, щоби поновити розмітку на вулиці Івана Франка.
Про це повідомила Чернівецька міська рада на сторінці у FB:
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
“Як і планували, оновлюємо дорожню розмітку на вулиці Франка. Робимо це в суботу, аби зменшити незручності для водіїв.”