Знаний чернівецький фотограф Тарас Піц під час прогулянки містом натрапив на неймовірну красу – цвітіння магнолій. Помилуватися нею можна не тільки у середмісті, а й у ботанічному саду і на території центрального корпусу ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
Публікуємо добірку світлин “Коли цвітуть магнолії”.
Перегляньте також:
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську
- У Чернівцях на 2 місяці перекриють дві вулиці
