На Буковині презентували туристичний мобільний додаток «Smart Travel Bucovina»

17.04.2022 11:50   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині відбулася тестова презентація мобільного додатку «Smart Travel Bucovina». Це застосунок про туристичні родзинки нашого краю. Тут розміщена загальна інформація про об’єкти, заклади та локації, їх розташування, години роботи, вартість входу тощо.

Додаток функціонує трьома мовами – українською, румунською та англійською.

Застосунок розроблено у рамках реалізації проєкту, що фінансується завдяки Спільній Операційній програмі «Румунія – Україна 2014-2020 років».

Нині у онлайн-режимі його презентували Департамент регіонального розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації спільно з Сучавською повітовою радою та безпосередніми ІТ-розробниками «Smart Travel Bucovina».

Вони, зокрема, розповіли про функціонування та способи користування застосунком. Також зазначили, що мета такого додатку – покращення доступу до Чернівецької області та Сучавського повіту, розвиток транспортних і комунікаційних мереж та систем тощо.

Наразі розробники ще вдосконалюють додаток «Smart Travel Bucovina». Для користувачів він буде доступний уже після офіційної презентації.

 

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews