Усі обмеження по споживанню електроенергії у Чернівецькій області зняті, тобто за графіками заживленні всі споживачі краю. Така ситуація зберігатиметься до особливих розпоряджень НЕК Укренерго.
“Енергетики роблять усе можливе, щоб українці були зі світлом. Якщо ворог не вчинить чергової підлості, то з електроенергією будемо щонайменше до ранку 1 січня 2023 року. Мирних свят! Дякуємо нашим воїнам за все!” – кажуть в АТ “Чернівціобленерго”.
Перегляньте також:
- У Чернівцях продовжують капремонт вулиці Головної: роботи перейшли на нову ділянку
- У Чернівцях на трьох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту: де діятимуть зміни