На війні загинув ще один військовий з Буковини
Загиблий воїн. Фото з мережі Інтернет

Захисникові було 45 років.

На війні загинув військовослужбовець Сергій Федорюк з Буковини.



Про це повідомляє Сторожинецький міський голова Ігор Матейчук.

Захисникові було 45 років. Він загинув 18 лютого.

“Уся наша громада глибоко сумує з приводу загибелі мешканця м.Сторожинець, солдата Сергія Вікторовича Федорюка, 01.11.1977р.н.
Він героїчно загинув 18.02.2023, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, внаслідок обстрілу з ворожого БМП-1″, – повідомляє Ігор Матейчук.
Буковинець отримав поранення, несумісні з життям, у районі села Білогорівка Бахмутського району Донецької області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #війна, #герой, #загибель, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: