«Попри все, кожен має залишатися собою». Тарас Прохасько презентував нову збірку есеїв «Бурчак» на Meridian Czernowitz

10.09.2023 17:48   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Чернівцях на XIV міжнародних поетичних читаннях Merіdian Czernowitz вперше презентували нову збірку лауреата Шевченківської премії Тараса Прохаська.

До збірки "Бурчак" увійшли понад 30 есеїв, які письменник написав після початку повномасштабного вторгнення. Суспільне Чернівці ділиться розповіддю автора про книгу.

Збірка "Бурчак" увійшла в серію короткої прози чернівецького видавництва Merіdian Czernowitz. Видання складається із 33 есеїв, які Прохасько написав впродовж останнього року. За словами письменника, він обрав їх серед творів, які писав для щотижневого видання.

Автор каже, ці твори – короткі та лаконічні, а також показують, що життя людини залежиться від того, як вона його сприймає та як собі про нього розповідає.

"Це вибірка есеїв – я б волів їх називати короткими оповіданнями, бо вони не є по-справжньому такими великомасштабними. Ідея книги у тому, що не зважаючи на те, в яких ситуаціях, нещастях та випробуваннях кожен з нас перебуває у певний час, він повинен залишатися собою. Пам'ятати своє минуле та свою історію. Нагадувати собі про своє попереднє життя і знати, заради чого він терпить усілякі труднощі".
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews