У Чернівецькій області розпочали будівництво транспортного терміналу. На ньому зможуть перевантажувати зерно з вантажівок та вагонів на європейську залізничну колію.
Про це розповів директор проєктної організації “АктивПроект” Богдан Поперечний.
Перегляньте також:
- На Буковині цьогоріч виявили майже 4 тисячі витоків газу
- На Буковині 22 червня попрощаються із захисником України Володимиром Новаком
“Термінал додатково розвантажить виробників нашої сільськогосподарської продукції й дасть їм можливість перевозити зерно до Європи навіть залізничними коліями. Це збільшить їхню продуктивність та зменшить ризики, які можуть виникнути під час перевезення зерна через морські порти”, – каже Поперечний.
На терміналі будуть приймати вагони з української колії шириною 1520 мм та і перевантажувати у вагони з європейською колією 1435 мм. Це приватний проєкт.