З вівторка, 15 квітня, у Чернівцях завершують опалювальний сезон.
Рішення про це ухвалили на виконкомі.
Перегляньте також:
- Справи щодо стрілянини під час мобілізації у Чернівцях закрили, а фігуранти служать у війську
- Чернівцям потрібно 250 мільйонів гривень для підготовки до зими
Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення завершити опалювальний період у межах Чернівецької міської територіальної громади з 15 квітня 2025 року.
Тепло буде відключене в будівлях житлового й нежитлового фонду та соціальної сфери.
Водночас у міській дитячій лікарні, “Будинку дитини” та пологовому будинку на Євгена Гребінки, 16-А опалення вимикатимуть за зверненнями закладів до теплокомуненерго.