Чернівецький футболіст Артем Рибак продовжив співпрацю з іспанським футбольним клубом «Барселона». Новий контракт розрахований на три роки та передбачає виступи гравця у структурі каталонського клубу на молодіжному рівні.
Про підписання угоди повідомила пресслужба академії «Барселони».
Перегляньте також:
- Безвиграшна серія продовжується: футбольний клуб “Буковина-2” програв київському “Атлету”
- Футбольний клуб “Буковина-2” переміг львівський ФК “Куликів-Білка”
У клубі зазначають, що Артем Рибак і надалі розвиватиметься у системі підготовки молодих футболістів, яка є однією з найвідоміших у світі.
Агент футболіста Вадим Шаблій відзначив стабільний прогрес гравця та його роль у досягненнях команди.
«Рибак пройшов фантастичний шлях через академію “Барселони”, постійно доводячи свою якість на полі. Він забиває голи, допомагає своїй команді перемагати та продовжує демонструвати менталітет та амбіції, необхідні для подальшого зростання та розвитку», — зазначив агент футболіста.
Останніми роками Артем Рибак регулярно демонструє результативну гру у складі юнацьких команд «Барселони». У 2025 році він допоміг каталонцям здобути перемогу на юнацькому клубному чемпіонаті світу, відзначившись вирішальним голом у фінальному матчі проти «Расінга».
Також футболіст був одним із ключових гравців міжнародного турніру «Alkass International Cup» у Катарі. У фіналі проти французького ПСЖ він відкрив рахунок уже на 9-й хвилині, а згодом оформив дубль, допомігши «Барселоні» здобути перемогу з рахунком 5:2.
Таким чином, українець продовжить кар’єру в системі одного з найтитулованіших футбольних клубів Європи, маючи можливість подальшого розвитку у структурі «Барселони».