На Буковині через пожежу загинула людина, є постраждалий

Опубліковано:
11 Серпня, 2026 о 14:44

За минулу добу на території Чернівецької області зареєстрували 17 надзвичайних подій. Рятувальники ліквідовували пожежі у житлових будинках, на відкритих територіях та надавали допомогу мешканцям.

Внаслідок надзвичайних подій одна людина загинула, ще одна травмувалася.



Пожежі у Чернівцях

У Чернівцях внаслідок пожежі у житловому будинку загинув чоловік 1971 року народження. Вогонь охопив близько 30 квадратних метрів, однак до приїзду рятувальників займання самоліквідувалося.

Попередньою причиною пожежі називають необережність під час куріння.

Ще одна пожежа сталася у приміщенні одного з міських моргів. Рятувальники ліквідували займання на площі 7 квадратних метрів. Вогонь пошкодив стіни та стелю. Попередньою причиною називають коротке замикання електромережі.

Також у Чернівцях горіла витяжна система кухні в одному із закладів харчування. Пожежу ліквідували на незначній площі, причину займання встановлюють.

На відкритій території в одному з районів міста загорілося дерево. Рятувальники оперативно загасили вогонь.

На Чернівецькому районі горіли будинки та суха рослинність

У селі Колінківці загорівся житловий будинок. Пожежа виникла на горищі. Власник будинку 1986 року народження намагався самостійно загасити вогонь, але травмувався. Чоловіка госпіталізували.

Рятувальники ліквідували пожежу на площі 30 квадратних метрів. Вогонь пошкодив перекриття будинку, меблі та домашні речі. Попередня причина займання — коротке замикання електромережі.

Пізніше у Колінківцях загорілися дрова на території приватного господарства. На момент пожежі власників вдома не було. Вогонь ліквідували на площі 10 квадратних метрів, причину встановлюють.

Крім того, у Чернівецькому районі:

  • у Горбовій горіли суха трава та чагарники на площі 0,05 га;
  • у Привороках горіла стерня на полі площею 0,5 га;
  • у Молодії загорілася суха трава на території кладовища.

У двох останніх випадках до прибуття підрозділів рятувальників вогонь ліквідували відповідно сили місцевої пожежної команди та місцеві мешканці.

У Дністровському районі горіла суха трава

У селі Ставчани Дністровського району загорілися суха трава та чагарники на відкритій території.

Пожежу помітив місцевий житель та повідомив рятувальників. Вогонь поширився на площу близько 1 гектара.

Попередньою причиною займання називають підпал.

Рятувальники допомогли дитині злізти з дерева

Окрім пожеж, надзвичайники протягом доби надавали допомогу населенню.

У Чернівцях рятувальники допомогли малолітній дівчинці, яка під час дитячих пустощів залізла на високе дерево у дворі будинку, але самостійно спуститися не змогла.

За допомогою трьохколінної драбини надзвичайники безпечно спустили дитину на землю. Дівчинка не постраждала.

Також у Чернівцях рятувальники двічі виїжджали для проведення дезінсекції через небезпечних комах.

Буковинські рятувальники закликають мешканців бути обережними та у разі надзвичайної ситуації телефонувати за номером 101.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: ДСНС у Чернівецькій області
Теги: #Буковина, #Дністровський район, #ДСНС, #надзвичайні події, #пожежі, #рятувальники, #Чернівецька область, #Чернівецький район, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: