На Буковині судитимуть власника магазину за збут понад 3,2 тис. пляшок контрафактної горілки

Опубліковано:
16 Липня, 2026 о 12:50

У Сторожинці Чернівецької області судитимуть власника магазину, якого обвинувачують у незаконному придбанні, зберіганні та збуті контрафактного алкоголю, а також використанні підроблених марок акцизного податку. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 3 200 пляшок горілки та сотні літрів спиртного у спеціальних ємностях.

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно власника магазину у Сторожинці. Чоловіка обвинувачують у незаконному придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також у використанні підроблених марок акцизного податку.



За даними слідства, незаконну торгівлю викрили під час кількох контрольних закупок. Проведена експертиза підтвердила, що вилучений алкоголь не відповідає вимогам державних стандартів якості.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили близько 200 ящиків горілки різних марок — загалом понад 3 200 пляшок невідомого походження. Крім цього, вилучили понад 30 упаковок типу bag-in-box об’ємом по 10 літрів кожна, наповнених алкогольною продукцією.

Також, за інформацією прокуратури, частина вилученої продукції перебувала в обігу з ознаками використання підроблених марок акцизного податку.

Обвинувальний акт скеровано до суду за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #Буковина, #горілка, #контрафактний алкоголь, #кримінальна справа, #незаконний збут алкоголю, #новини чернівців, #обшук, #підроблені акцизні марки, #прокуратура, #Сторожинець, #суд, #Чернівецька область





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: