У Чернівецькій області дорожники продовжують експлуатаційне утримання мостів і шляхопроводів на автомобільних дорогах державного значення. Роботи спрямовані на забезпечення безпечного руху транспорту та продовження терміну експлуатації транспортних споруд.
Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області.
Перегляньте також:
- На Буковині чоловік відкрив вогонь по поліцейських і втік до лісу
- На Буковині псевдобанкір виманив у жінки 186 тисяч гривень
У межах ремонтного сезону фахівці виконують комплекс робіт, зокрема відновлюють пошкоджене дорожнє покриття, очищують системи водовідведення, скошують траву та прибирають чагарники для покращення оглядовості на під’їздах до мостів.
Також дорожники ремонтують і фарбують перильне огородження, укріплюють конструктивні елементи мостів та виконують інші профілактичні роботи, які допомагають запобігти подальшому руйнуванню споруд.
У Службі відновлення зазначають, що хоча такі роботи часто залишаються непомітними для водіїв, саме вони забезпечують належний технічний стан мостів, продовжують строк їхньої експлуатації та підвищують безпеку дорожнього руху.