На Буковині правоохоронці викрили 52-річного жителя Чернівецької області, якого підозрюють в організації схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон до Румунії. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
За даними слідства, організатора затримали під час отримання 12 тисяч доларів США завдатку за «послуги» переправлення.
Перегляньте також:
- За 2500 доларів обіцяв втечу за кордон: на Буковині викрили канал незаконного переправлення чоловіків
- СБУ ліквідувала канал незаконного виїзду до ЄС, який діяв через «зелену» ділянку кордону
Одночасно на ділянці пункту пропуску «Красноїльськ», неподалік державного кордону, прикордонники виявили та затримали п’ятьох чоловіків із Харківської, Запорізької, Вінницької та Дніпропетровської областей. Вони, за даними правоохоронців, планували незаконно перетнути кордон та мали заплатити за це загалом 66 тисяч доларів США.
Щодо затриманих складено адміністративні матеріали. Організатора затримано в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру за ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
Операцію проводили спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції, слідчими ГУНП у Чернівецькій області та спецпідрозділом «Дозор» під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.