У Глибоці попрощаються із захисником України Євгенієм Кушнаренком

Опубліковано:
29 Травня, 2026 о 07:56

Сьогодні, 29 травня, у Глибоці відбудеться церемонія прощання з військовослужбовцем Євгенієм Кушнаренком — солдатом військової частини А3028, який загинув, боронячи Україну від російських окупантів.

Останню шану Герою жителі громади зможуть віддати о 13:00. Рідні, близькі, побратими та всі небайдужі проведуть воїна в останню путь із вдячністю та скорботою.



Євгеній Кушнаренко віддав своє життя за свободу й незалежність України, залишившись прикладом мужності, відданості та незламності українського воїна.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Чернівецька ОВА
Теги: #Глибока, #прощання з військовим





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: