Під час чергового обміну військовополоненими між Україною та Росією додому повернувся житель Буковини Іван Ковальчук із Кельменців. Захисник перебував у російському полоні з 2022 року.
Про повернення військового повідомив очільник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко 15 травня після проведення масштабного обміну, в межах якого Україні вдалося визволити 205 своїх громадян.
Перегляньте також:
- Україна повернула з російського полону 185 захисників та одного цивільного
- Сьогодні Буковина прощається з п’ятьма полеглими на війні Героями
Нагадаємо, 15 травня Україна та Росія провели перший етап великого обміну у форматі «1000 на 1000» за посередництва США. Серед звільнених — військові, які обороняли Маріуполь, «Азовсталь» та інші напрямки фронту.