Гравець «Буковини» під час гри втратив свідомість

31.07.2018 11:15   Джерело: Чернівецький промінь
Опубліковано : Буковинський Новинар
Футболіст «Буковини» під час матчу втратив свідомість. 29 липня чернівецька команда грала на виїзді з тернопільською «Нивою». На 71-ій хвилині зустрічі під час боротьби за м’яч футболіст Віталій Кузів вдарився головою об суперника і втратив свідомість. Суддя миттєво зупинив гру і разом з півзахисником «Ниви» Тарасом Кривим надав постраждалому першу допомогу. Після цього Віталія Кузіва декілька хвилин оглядали медики, і він повернувся на поле. Нагадаємо, що «жовто-чорні» перемогли тернопільську команду з рахунком 2:0.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Чернівецький промінь